Policjantka w „Baśniowej Krainie” - Wiadomości - KPP w Brodnicy

Wiadomości

Policjantka w „Baśniowej Krainie”

Data publikacji 12.02.2020

Policjantka z Brodnicy mł. asp. Sylwia Aleksandrowicz odwiedziła dzieci w Przedszkolu „Baśniowa Kraina” w Brodnicy przy ul. Czarnieckiego . W ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo…na stoku” oraz „Stok nie jest dla bałwanów” maluchy mogły posłuchać prelekcji o bezpieczeństwie podczas zimowych zabaw.

 

 

 

Brodnicka policjantka mł.asp. Sylwia Aleksandrowicz spotkała się z dziećmi uczęszczającymi do przedszkola „Baśniowa Kraina” w Brodnicy, przy ul. Czarnieckiego, aby porozmawiać z najmłodszymi o bezpieczeństwie podczas zimowych zabaw. W ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo… na stoku” oraz „Stok nie jest dla bałwanów” policjantka informowała przedszkolaków, jak nie należy się zachowywać na stoku narciarskim oraz, jak należy postępować, aby nie doszło do nieszczęścia. Nie zapomniano również o bezpieczeństwie dzieci na drodze, bezpiecznym zachowaniu się w przedszkolu i w domu.

Wizyta była także okazją do opowiedzenia przedszkolakom o ciężkiej służbie policjantów. Policjantka opowiadała najmłodszym, że policjant to przyjaciel wszystkich dzieci, który zawsze chętnie służy pomocą. Dzieci z przedszkola z dużym zaciekawieniem słuchały informacji przekazywanych przez panią w mundurze. Wizyta okazała się wielką atrakcją oraz nauką i przebiegła w bardzo miłej atmosferze.

 

 

Publikacja: Agnieszka Łukaszewska
  • Policjantka z przedszkolakami
  • Policjantka z przedszkolakami
  • Policjantka z przedszkolakami
  • Policjantka z przedszkolakami