Brodniccy policjanci w dalszym ciągu poszukują 20-letniego Adriana Dudek - Wiadomości - KPP w Brodnicy

Wiadomości

Brodniccy policjanci w dalszym ciągu poszukują 20-letniego Adriana Dudek

Data publikacji 03.01.2019

Brodniccy policjanci poszukują 20-letniego Adriana Dudek, mieszkańca Brodnicy, który 22 grudnia wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Do funkcjonariuszy, oprócz brodnickich strażaków, przyłączyli się również żołnierze z miejscowej jednostki oraz rodzina i znajomi młodego mężczyzny.

 

Od 24 grudnia brodniccy policjanci poszukują 20-letniego Adriana Dudek, zamieszkałego w Brodnicy przy ul. 700-lecia. Młody mężczyzna ostatni raz widziany był w nocy z 22/23 grudnia przez grupę znajomych przy ul. Bocznej w Brodnicy, gdzie odłączył się od nich i oddalił się w nieznanym kierunku. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci sprawdzili dworce, szpitale, miejsca, gdzie mógł udać się 20-latek. Do poszukiwań przyłączyli się strażacy, którzy łodzią przeszukują brzegi Drwęcy, a także żołnierze z miejscowej jednostki wojskowej. Wraz z policjantami sprawdzają oni miejsca newralgiczne w okolicach rzeki. W poszukiwaniach biorą także udział psy tropiące.

 

Rysopis zaginionego: 180 cm wzrostu, sylwetka średnia, włosy krótkie ciemne, proste, zarost na twarzy – broda średniej długości, nos prosty szerokie nozdrza, uszy normalne przylegające.

Znaki szczególne: na prawym boku posiada znamię w postaci ciemnej plamy o wielkości około 20 cm,

Ubrany był w kurtkę moro w jasnych kolorach, bez kaptura, czarną bluzę z kapturem, czarne spodnie dresowe.

Wszystkie osoby, które widziały w jakim kierunku oddalił się Adrian Dudek, jak również znające miejsce pobytu 20-latka proszone są o pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji pod numerem tel. 112 lub bezpośrednio z Komendą Powiatową Policji w Brodnicy tel. 56 491 42 00.

 

 

Publikacja: Agnieszka Łukaszewska